Přeskočit na hlavní obsah

Detail pozice

Společnost Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o. je předním dodavatelem plastových dílů pro automobilový průmysl se 70. letou tradicí. Mezi naše největší zákazníky patří např. Škoda, VW, BMW, Audi nebo Mercedes.
Ve společnosti od začátku do konce vytváříme inovativní řešení – od návrhu přes konstrukci až po výrobu. Naší snahou je realizovat velké cíle v oblasti automobilového průmyslu i z hlediska kariéry našich zaměstnanců.

Moderátor/ka FMEA

Představení pozice Moderátor/ka FMEA

Pokud máte zkušenosti s metodou FMEA - univerzální metodou pro identifikaci místa možného vzniku vad ve výrobě a nejlépe v automobilovém průmyslu a máte komunikativní angličtinu, tak hledáme právě vás.
Popis pozice:

  • Moderace různých typů FMEA (konstrukční, procesní), úzká spolupráce s výrobou, vývojem a industrializací
  • Zajištění dodržování pracovních postupů stanovených pro odbornou oblast provádění FMEA v ISŘ, vyhodnocení funkčnosti a návrh opatření ke zlepšení
  • Spolupodílení se na finálním stavu procesu
  • Podílení se na analýze požadavků vývojových projektů (analýza zákaznických požadavků)
  • Monitoring plnění přijatých opatření, vypracování protokolů FMEA
  • Nositel know-how metodiky FMEA pro celou firmu a provádění interních školení

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
  • Praxe na obdobné pozici a znalost FMEA podmínkou
  • Praxe v automotive výhodou
  • AJ (B2), NJ výhodou
  • PC znalost - MS Office
  • Dobré komunikační a analytické schopnosti
  • Aktivní a samostatný přístup k řešení problémů
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Osobnostní a odborný rozvoj a podporu
  • Uplatnění v nadnárodní společnosti s dlouhou tradicí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 5. týdnů dovolené
  • 13. plat a 14. plat dle ekonomických výsledků
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost nadělat si hodiny
  • Cenově výhodné stravování (30 Kč/oběd), výběr ze 7 druhů jídel
  • NTB + služební tel je samozřejmostí
  • Benefit karta SODEXO (500 Kč/měsíc)
  • Bonus za nekouření (500 Kč/měsíc)
  • Výhodný tarif od Vodafone pro celou rodinu, mnoho dalších benefitů, o kterých vám rádi povíme na osobní schůzce :-)
  • Nástup možný ihned

CustomerCategory

cc5

Kontakt

Magna Exteriors (Bohemia) s.r.o.
Žaneta Krištofová
Telefon: 778 790 801

Máte zájem? Ozvěte se nám!

Nenašli jste pozici, která Vám vyhovuje?

Chcete v Magně pracovat a nevybrali jste si z nabídky? Pošlete nám svůj životopis a popis pozice, na kterou byste chtěli nastoupit, budeme Vás kontaktovat.